Hakkımızda

Sağlıklı yaşam sağlıklı beslenme ile mümkündür. Sağlıklı beslenmek ise aldığımız gıdaların doğal ve katkısız olmasına bağlıdır. ÖMER BABA, Tatlısıyla Tuzlusuyla kuşaktan kuşağa geçerek, nesiller boyu, geçmişten günümüze doğal ve sağlıklı lezzet değerlerimize sahip çıkan ve yaygınlaşmasını sağlayan bir markadır.

Hem günümüz hem de gelecek nesiller için sağlıklı beslenmenin vazgeçilmezi olan ürünleri her damak tadına uygun şekilde doğallıktan ve kaliteden ödün vermeden müşterilerine ulaştırmaktadır.

Ömer Baba’nın doğal enerji kaynağı, sağlık ve şifa deposu ürünleri, telefondan ve e-satış yolu ile internetin olduğu her yerden kolayca sipariş verilebilmektedir.

Ömer Baba’nın Tatlısıyla Tuzlusuyla sunduğu lezzetlerin, sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenmenize destek için 7’den 70’e herkese ulaşılabilir olması başlıca hedeflerimizdendir.

 • 1.Doğal ve Lezzetli Enerji Kaynağı.
  Yüzyıllardır yeryüzünde olan ve doğal enerji kaynağı olarak bilinen Ömer Baba ürünleri, sağlıklı bir yaşam için vazgeçilmez besin kaynaklarıdır.
 • 2.Ömer Baba ile Sağlıklı Yaşam ve Beslenme
  Ömer Baba gelecek nesiller ve yeryüzünde yaşayan tüm insanların aynı geçmişte yaşamış olan tüm insanlar gibi yaşamlarını sağlıklı ve zinde sürdürebilmeleri için doğal ve lezzetli besinlere ulaşma çabaları bulunduğunun farkında olarak bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır.
 • 3.Tatlısıyla Tuzlusuyla Ömer Baba
  Ömer Baba’nın tatlısıyla tuzlusuyla sunduğu şifa deposu ürünleri %100 katkısız ve sağlıklı olarak hazırlanmaktadır.
 • 4.Her Yaşa ve Her Damak Tadına Uygun Lezzetler
  Ömer Baba 7’sinden 70’ine, bir insanın çocukluğundan yaşlılığına kadar her yaşta insanın ihtiyaç duyduğu ve damak tadına hitap ettiği lezzetleri sofralara ulaştırmaktadır.
 • 5.Nesiller Boyu Vazgeçilmez Lezzetler
  Ömer Baba kuşaktan kuşağa geçerek, nesiller boyu, geçmişten günümüze tatlısıyla tuzlusuyla ürünleri yeni nesillerle ve insanlarla buluşturmaktadır.
 • 6.En Taze ve Güvenilir Lezzetler
  Ömer Baba her ürünü mevsiminde ve yöresinden hassasiyetle seçerek, topraktan tüketiciye ulaştırma gayesiyle aracısız olarak tedarik ederek bu ürünleri kalite standartlarına uygun, hijyenik koşullarda hassas ayıklamadan geçirerek paketlemektedir.
 • 7.Dedeleri Koşturan Doğal Ve Sağlıklı Lezzet
  Ömer Baba kuşaktan kuşağa geçerek, nesiller boyu, geçmişten günümüze tatlısıyla tuzlusuyla ürünleri yeni nesillerle ve insanlarla buluşturmaktadır.
 • 8.Ömer Baba İyi Gelir
  Aklınıza gelen her şeye