Sipariş ve Kargo

Özenle seçilmiş ve paketlenmiş ürünlerimiz siz sipariş verdikten sonra zarar görmeyecek şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Hafta içi saat 14:00'e kadar verilen siparişleriniz stoktan aynı gün kargoyla, hafta sonu verilen siparişleriniz ise ilk iş gününde kargoya verilerek Türkiye'nin dört bir yanına tazeliğini koruyacak şekilde gönderilir. Soğuk muhafaza edilmesi gereken ürünler, teslim alınır alınmaz buzdolabına konulmalıdır.

Toplam  100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO  imkânından faydalanabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmından ulaşabilirsiniz.

* Kargoların Teslimat süreleri ortalama 2 gündür. Bazı bölgelere kargo firmalarınca daha kısa veya daha uzun sürede gönderim yapılmaktadır. Siparişler kargoya teslim edildikten sonra teslim süresindeki değişmelerden sitemiz  sorumlu değildir. Paketin kargoya teslim edildiği bilgisi müşteriye iletildikten sonra paket sorumluluğu müşteri ile kargo firması arasındadır.